פיתוח חוסן כלכלי

האם ניתן לצמצם את התלות בכספי תרומות, בשינויים בשער הדולר ובתקציב המדינה שלעיתים תקוע במשך שנים?  בהחלט!

כדי לחולל שינוי יש צורך ביצירת חוסן כלכלי.

ניתן לעשות זאת באמצעות בתכנון ארוך טווח, בפריסה של סיכונים וביצירת הזדמנויות המאפשרות אפיקי התפתחות ברי קיימא.

בעבודה משותפת המזהה את החוזקות וההזדמנות של הארגון לצד האיומים והחולשות אוכל לבנות איתכם את תכנית שתאפשר לכם להגיע לחוסן כלכלי.

בעבודה משותפת נזהה את הערך הייחודי של הארגון ונמנף אותו למוצרים/ שירותים שיאפשרו לכם להרחיב את הכנסותיכם ממכירת השירותים לקהלי יעד רלוונטיים. בנוסף, נמצא את השותפים המתאימים בין משרדי הממשלה, שלטון מקומי ועסקים שיוכלו להיות שותפים ברוח ובחומר. פעולות אלו יאפשרו לכם להגדיל את היקפי הפעילות, לפתח חוסן כלכלי  ולממש את החזון שלמענו יצאתם למסע.

לתהליך העבודה אני מביא ניסיון נרחב בניהול ובפיתוח עסקי המבוסס את תמהיל של שותפויות ופיתוח שירותים\מוצרים מניבי רווח. השנים בהם פעלתי בתפר שבין המגזר החברתי, הציבורי והעסקי מאפשרים לי  לחזק את החוסן הכלכלי של הארגונים עימם אני עובד ולאפשר להם למקסם את הפוטנציאל  הכלכלי הגלום בהם.

השירותים שלי

  • פיתוח פעילויות מניבות רווח– משלב איתור ההזדמנויות ועד לבניית תכנית עסקית מובנת הכוללת: זיהוי קהלי יעד, ניתוח מתחרים וערך מוסף, תמחור ושיווק.
  • בניית תכנית אסטרטגית לחוסן כלכלי- הכנת תכנית אסטרטגית ברת קיימא המותאמת ליכולות ולהיקפי הפעילות. זיהוי הזדמנויות למקורות מימון מגוונים: משקיעים, קרנות, תמיכות ממשלתיות ופיתוח פעילויות מניבות רווח.
  • הכנה והגשה למכרזים, תקנות, ומיזמים משותפים המבוססים על תקציבי מדינה ושלטון מקומי.
  •  חניכה וליווי של אנשי צוות ומנהלים לאורך תהליך בניית החוסן הכלכלי של הארגון.

רוצים לשמוע יותר? צרו איתי קשר

פוסטים קשורים מהבלוג