אודות

נעים להכיר,

שמי אברהם אייזן,  בעשור האחרון זכיתי לנהל, ליזום, לגייס ולהוביל פרויקטים בפריסה ארצית בהיקפים  של מיליוני שקלים, ליצור שותפויות בארץ ובחו"ל ולהביא ארגונים ליצירת אימפקט חברתי תוך התפתחות כלכלית ואיזון תקציבי. בשנים האחרונות אני מביא מניסיוני לארגונים וחברות עסקיות ומסייע להם לפתח חוסן ארגוני, כלכלי וניהולי.

לאורך שנות עבודתי צברתי ניסיון והישגים הכוללים:

  • גידול משמעותי בהכנסות בהיקפים של מיליוני שקלים בשנה ממגוון מקורות הכנסה.
  • פיתוח צוותים מקצועיים המונים עשרות עובדים בתפקידים מגוונים.
  • זכייה במכרזים ובמענקי תמיכה מקרנות ומשרדי מממשלה בהיקפים של מיליוני שקלים.
  • תיכנון, ייזום וביצוע של מיזמים ותוכניות בפריסה ארצית בהם לקח חלק עשרות אלפי משתתפים ומשתתפות.
  • הקמה ופיתוח של קהילות במערך המילואים משלב פיתוח התוכן ועד ביצוע.

הנכסים שלי

לתהליכי הליווי והפיתוח אני מביא עמי שנים של ניסיון ניהולי בהיקפים גדולים, בשילוב עם ידע תיאורטי שרכשתי בלימודי התואר השני במדיניות ציבורית באוניברסיטה העברית. נקודות מבט רחבות שסיגלתי הודות להיכרות עם מגזרים וציבורים שונים בתוכניות מנהיגות והעצמה של קרן מנדל ומכון מרחבים בהם העשרתי את סל הכלים המקצועי שלי. 

אני מאמין

מניסיוני, ארגון מתבסס בראש ובראשונה על צוות מגובש המונע מתוך תחושת שליחות ומשמעות המובילה לעשיה רחבה ומגוונת. יחד עם זאת לא די ברוח כדי להגיע להישגים ישנו צורך ביצירת תשתית ארגונית וכלכלית המקנה יציבות לאורך שנים. השילוב בין השנים מאפשרת לארגונים עמם אני עובד ליצור חוסן ארגוני היכול לעמוד במבחן הזמן ובאתגרים הרבים המזדמנים לפתחו.

הלקוחות שלי

לאורך השנים התמקדתי בארגוני מגזר שלישי העוסקים בחינוך, פיתוח קהילות ופיתוח מנהיגות. שילבתי בין תהליכי ליווי ארוכי טווח לבין התערבויות קצרות מועד לטובת פרויקטים נקודתיים. החל מפיתוח צוות ועד לבניית מודלים ברי קיימא בתחום הפיתוח הכלכלי והעצמת ההון האנושי.

ומה אתכם?

אשמח ללוות אתכם במטרה לבסס חוסן ארגוני באמצעות פיתוח מקורות הכנסה מניבים, חיזוק תחושת המשמעות של אנשי הצוות ורתימת שותפים: קרנות, משרדי ממשלה ומגזר עסקי. באמצעות שילוב של שלושת המרכיבים הללו תצליחו לחזק את החוסן הארגוני ולהגשים את תמונת העתיד הרצויה.

בין לקוחותי

דילוג לתוכן