נעים להכיר,

שמי אברהם אייזן,  יועץ אסטרטגי המתמחה בפיתוח חוסן ארגוני.

בעשור האחרון ניהלתי, גייסתי ופיתחתי מודלים שעזרו לארגונים לחזק את החוסן הארגוני, הניהולי והכלכלי שלהם. עבדתי עם חברות, ארגונים חברתיים  וגופים ממשלתיים שרצו למצות את הפוטנציאל הגלום בהם.  באמצעות ראיה הוליסטית המחברת בין הצוות, השותפים, הגדרות המשימה והיכולת להפוך את הפעילויות לחלק מהתרבות הארגונית המאפשרת לארגון להתמודד ולהסתגל לשינויים.

לאורך השנים הנחתי והובלתי עשרות קבוצות בארגונים שונים, ניהלתי פרויקטים  בפריסה ארצית בהיקפים  של מיליוני שקלים. יצרתי שותפויות בארץ ובחו"ל וזכיתי במכרזים ממשלתיים להפעלת מיזמים בהיקפים נרחבים.

לאורך שנות עבודתי צברתי ניסיון והישגים הכוללים:

הנכסים שלי

לתהליכי הליווי והפיתוח אני מביא עמי שנים של ניסיון ניהולי בהיקפים גדולים, בשילוב עם ידע תיאורטי שרכשתי בלימודי התואר השני במדיניות ציבורית באוניברסיטה העברית. נקודות מבט רחבות שסיגלתי הודות להיכרות עם מגזרים וציבורים שונים ועבודה עם אוכלוסיות מגוונות. אני מאמין בלמידה מתמדת ולכן אני מקפיד להעשיר את ארגז הכלים שלי בכל עת.  אני בוגר תכנית מנהיגות והעצמה של קרן מנדל. תוכנית לרב תרבותיות של מכון מרחבים וקרן אריסון.

אני מאמין

מניסיוני, ארגון מתבסס בראש ובראשונה על צוות מחובר המונע מתוך תחושת שייכות ומשמעות המובילה לעשיה רחבה ומגוונת. יחד עם זאת לא די ברוח כדי להגיע להישגים ישנו צורך ביצירת תשתית ארגונית, ניהולית וכלכלית המקנה יציבות לאורך שנים. השילוב בין שלושת הרכיבים מאפשר לארגונים עמם אני עובד ליצור חוסן ארגוני המגלה גמישות ועמידות למציאות המשתנה באופן תדיר.

הלקוחות שלי

אני פונה לארגונים וחברות המעוניינים לחזק את החוסן הארגוני ולהתאים את פעולותיהם למציאות המשתנה. מתוך שילוב בין ראיית הפרט והקבוצה לבין החזון המטרות והיעדים הארגוניים. בין לקוחותיי חברות פרטיות ממגוון תחומים, משרדי ממשלה, צה"ל וארגוני מגזר שלישי.

ומה אתכם?

אשמח ללוות אתכם במטרה לבסס חוסן ארגוני באמצעות ליווי צוותי ההנהלה, פיתוח תכניות העצמה פנים ארגוניות, כתיבת תוכניות אסטרטגיות ברות קיימא ויצירת שותפויות.

השירותים שאני נותן יכולים להיות קצרי טווח כסדנאות, הרצאות וימי פעילות ממוקדים. או כפעילות מתמשכת הכוללת הבניה של תהליך וליוויו לכל אורכו של תהליך ההטמעה בארגון.

הלקוחות שלי

אמיצים
ארץ עיר
המלצה 1-קרן מיראז לוגו
המלצה 2- בית פרת מדרשה ישראלית
מועדון 2141
מכון מנדל לוגו
מפגשים מחוץ לקופסא
עמותת בקהילה משנים מציאות חברתית
צהל לוגו
תוצרת הארץ
1בינה

קודם
הבא