פיתוח חוסן ניהולי

האתגרים העומדים בפניכם כמנהלות ומנהלי ארגונים הם רבים ומגוונים. השינויים התכופים בסדר היום הציבורי, באפיקי המימון, בהעדפותיהם של לקוחות, עובדים/ות, תורמים ומשקיעים, מחייבים את הארגון להיות גמיש וזריז. לזהות שינויים ולהיערך בהתאם, זו משימה מורכבת מאוד כאשר שקועים בהתנהלות היום יומית בתקציב בתזרים, בניהול והנעת עובדים ועובדות, ברתימת שותפים ובהוצאת פרויקטים מהכוח אל הפועל.

רוצים לעבור מהישרדות לניהול?

תהליך הייעוץ האסטרטגי הוא ההזדמנות שלכם  להרים את המבט  מעבר ליום יום ולעבור לתכנון אפקטיבי וישים שיעזור לכם לפתח חוסן ניהולי.

התהליך הייעוצי הממוקד שאני מביא עימי  יאפשר לכם לחזק את החוסן הניהולי של צוות המנהלים והמנהלות. לאורך התהליך נגבש ראייה עתידית המשקפת את החזון ואת שאיפותיכם להתפתחות. נתרגם את המילים הגדולות  לפעולות ישימות. כאלו שיאפשרו לכם לפתח חוסן ניהולי מונחה חזון, להרחיב היקפי פעילות ולהגיע ליציבות כלכלית וארגונית.

העבודה הממוקדת תכלול מיפוי שותפים פוטנציאליים, זיהוי  הזדמנויות וביסוס פעילויות שיאפשרו לכם לממש את תמונת העתיד הרצויה ממקום של חוסן ומיצוי הפוטנציאל הגלום בארגון, בעובדים ובעובדות וברשת השותפויות העומדות לרשותכם.

השירותים שלי

  • כתיבת תכנית אסטרטגית החל משלב הגדרת הצורך, החזון, המטרות והיעדים. בצורה מדידה העומדת בסטנדרטים מקצועיים של קרנות ומשרדי ממשלה.
  • יצירת שגרות עבודה המאפשרות עבודה יעילה, המאזנת בין התמורות במרחבי הפעולה של העמותה לבין הצורך בפיתוח עובדים ויכולות ארוכות טווח.
  • מיפוי שותפים והזדמנויות בתחומי הפעילות לרבות רתימת שותפים.
  • ליווי אישי של מנהלות ומנהלים  משלב הכניסה לתפקיד ולאורך הדרך.
  • סדנאות, הרצאות ומפגשי העצמה לצוותי הניהול בארגון.

רוצים לשמוע יותר? צרו איתי קשר

פוסטים קשורים מהבלוג